معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد تسویه بدهی سال ۹۶ بیمه سلامت به داروخانه های ۱۱ استان کشور

یسکافه: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به تسویه مطالبات سال ۹۶ داروخانه ها در ۱۱ استان کشور، اظهار داشت: پرداخت علی الحساب به داروخانه ها متناسب با وصول اعتبارات سال ۹۷، در دستور کار سازمان بیمه سلامت قرار دارد.
به گزارش یسکافه به نقل از ایسنا، شاهرخ رامزی در مورد آخرین وضعیت پرداخت مطالبات داروخانه های طرف قرارداد با این سازمان، اظهار داشت: پرداخت مطالبات داروخانه ها با عنایت به نقش کلیدی دارو در درمان بیماران همواره بعنوان اولویت اول پرداخت مطالبات قرار داشته است.
وی افزود: برخلاف برخی اخبار درج شده، پرداخت مطالبات سال ۹۶ به داروخانه های سراسر کشور به صورت متوسط تا بهمن ماه انجام شده و در ۱۱ استان هم مطالبات سال ۹۶، تسویه شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: از آنجایی که پرداخت مطالبات موسسات منوط به دریافت تخصیص و اعتبارات از سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری کل کشور است، به محض وصول اعتبارات، مانده مطالبات سال ۹۶ پرداخت خواهد شد.
بنا بر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، رامزی همینطور اظهار نمود: پرداخت علی الحساب به داروخانه ها متناسب با وصول اعتبارات سال ۹۷، در دستور کار سازمان بیمه سلامت قرار دارد.

برچسب ها:,

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.