برنامه شیرمدرسه همچنان در انتظار اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی

به گزارش یسکافه مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت توزیع شیر در مدارس، اظهار داشت: تلاش می نماییم که تا آخر سال تحصیلی ۶۰ نوبت در مدارس مناطق محروم شیر توزیع نماییم که البته نیازمند تامین اعتبار است.

دکتر زهرا عبداللهی در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت توزیع شیر در مدارس، اظهار داشت: دراین زمینه بطور مداوم جلساتی را با کمیته شیرمدرسه، سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش داریم که با این طرح موافقت شده و قول داده اند که برای مدارس مناطق محروم کشور اعتبارات دیده شود و برنامه شیرمدرسه صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در مرحله اول مقرر است برنامه شیر مدرسه را در تمام مقاطع مدارس مناطق محروم اجرا نماییم، اظهار داشت: برای اجرای این برنامه حدود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که سازمان برنامه و بودجه قول داده است این اعتبار را تامین کند.

عبداللهی افزود: به محض اینکه اعتبارات را تامین کنند، توزیع شیر در مدارس را آغاز می نماییم و دراین زمینه جلساتی را پیش می بریم. البته تلاش مان این است که از همین امسال این اقدام را آغاز نماییم و قرار شده که تا آخر سال تحصیلی ۶۰ نوبت در مدارس مناطق محروم شیر توزیع شود و امیدواریم بزودی اعتبارات آن تامین گردد.

منبع:

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.