صامع؛ فروش سیستم کنفرانس

یسکافه: میکروفون کنفرانس از تجهیزات مهم سالن کنفرانس است که بوسیله ان صدای فرد سخنران در کل سالن پخش میشود.

شرکت آوا صدای پژواک در سال ۱۳۸۰ با نام صنایع الکترونیک مهر علی با هدف تولید محصولات صوتی فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا محصولات صوت عمومی و پیجینگ را با برند صامع آغاز نمود و در نقشه راه خود به تولیدات متنوع نگاهی بلند مدت داشت. این شرکت از سال ۱۳۸۵ تولید سیستم کنفرانس را با برند صامع را نیز آغاز نمود. این شرکت در حال حاضر دارای نمایندگی های فعال وعاملین فروش در اقصی نقاط ایران می باشد. مشتریان مصرف کننده ، نمایندگان و عاملین فروش جزء سرمایه های این شرکت بوده و استراتژی مشتری محور جزء لاینفک تفکر کلیه کارمندان این شرکت می باشد . (warranty) ضمانت تعویض در کلیه محصولات کنفرانسی و خدمات ۱۰ سال پس از فروش گویای کیفیت محصولات با برند صامع این مجموعه با نظر به داشتن نهایت رضایت  کلیه مشتریان از خدمات و محصولات و همچنین تکیه بر دانش ، تخصص و تجربیات ارزشمند کارکنان شرکت ،گامی مؤثر در تولید تجهیزات و راه اندازی سیستم های صوتی و تصویری برداشته و  افزایش دانش و به روز رسانی تجهیزات به سمت جهانی شدن را مسیر ونقشه راه خود قرار داده است.

شرکت آوا صدای پژواک با توجه به نیاز مشتریان دارای دو سیستم آنالوگ و یک سیستم دیجیتال می باشد و همچنین درصدد تولید متنوع و تکمیل سبد تولیدات خود در میکروفن کنفرانس می باشد لازم به ذکر بوده که این شرکت در زمینه های صوت عمومی و پیجینگ نیز تولیدات متنوع دیگری از قبیل رک های صوتی ، پاور تغذیه بندگو ، آمپلی فایر ، میکسرصوت، مینی رک،بلندگو های واتر پروف ستونی ، بلند گو های حرفه ای سالن کنفرانس و غیره را نیز دارا بوده و درصدد تولید تجهیزات صوتی دیگر را در نظر دارد. سیستم جلسات آنالوگ BD-900  و AN-67از میکروفن کنفرانس های آنالوگ تولیدی شرکت بوده که میکروفن کنفرانس BD-900   با طراحی مهندسی ساده از اولین تولیدات میکروفن کنفرانس این شرکت میباشدکه پس از گذشت ۱۷ سال از تولید این محصول بنا به قیمت مناسب آن یکی از پر فروش ترین سیستم های کنفرانس در اقصی نقاط ایران می باشد همچنین مدل AN-67 با فن آوری جدید دارای سیستم آنتی نویز موبایل بوده و دارای جعبه ای زیبا و همچنین دارای رکوردر صوت در منبع تغذیه می باشد ضمناً مرکز کنترل درسیستم AN-67 دارای ولوم هایی با کاربرد هایی متنوع و مورد نیاز مشتریان در سالن های کنفرانس می باشد. از جمله مشهورترین تولیدات شرکت (بنا به نیاز جدید سالن های کنفرانس ) مدل TS-1502   دیجیتال میباشد این سیستم با طراحی بسیار زیبا دارای سیستم اتو تراک ( دیجیتال) بوده  یکی از پرکاریرد ترین میکروفن ها در سالن های کنفرانس می باشد لازم به ذکر می باشد که کلیۀ تولیدات این شرکت با برند صامع عرضه می شود. رزومه و رضایت مشتریان همچنین ضمانت منحصر به فرد محصولات این شرکت گویای کیفیت محصولات شرکت آوا صدای پژواک با برند صامع می باشد.

میکروفون کنفرانس از تجهیزات مهم سالن کنفرانس است که بوسیله ان صدای فرد سخنران در کل سالن پخش میشود.  میکروفون جهت دریافت صدای سخنران تعبیه شده است. کیفیت این قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا صدایی که در سالن پخش می‌شود صدای ورودی است و هرچه صدای که گرفته می شود. رساتر بوده و کیفیت بالاتری داشته باشد صدای که در سالن کنفرانس شنیده می‌شود نیز مفهوم یکنواخت و صاف و بی خش  خواهد بود

میتوان گفت اصلی ترین کار مجموعه صامع فروش سیستم کنفرانس ، راه اندازی اتاق کنفرانس و اجرای سالن کنفرانس میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان مجموعه صامع تماس حاصبل فرمایید

اطلاعات تماس ۶۶۶۹۶۲۱۴۶۶۶۹۶۲۰۲۶۶۶۹۶۱۸۹

 

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.