مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران خبر داد تمرکز واحدهای آلاینده خدماتی اصلی ترین معضل محیط زیستی منطقه ۱۶

به گزارش یسکافه، مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تکیه بر این که ما به دنبال رفع معضلات محیط زیستی هستیم، اعلام نمود: ملاک ارزیابی مناطق، رفع آلودگی های محیط زیستی است.
به گزارش یسکافه به نقل از ایسنا، حلیا سادات حسینی ضمن اشاره به برخی عقب ماندگی های محیط زیستی در منطقه ۱۶ اظهار داشت: این منطقه یک تفاوت عمده با سایر مناطق در حوزه محیط زیست دارد و آن هم تمرکز واحدهای خدماتی آلاینده است که می تواند بیشترین آلایندگی را برای شهر تهران به وجود آورد.

او ضمن اشاره به حجم بالای واحدهای خدماتی و صنفی در سطح شهر تهران، اظهارکرد: بطور قطع انتظار شهرداری تهران از مدیران اجرایی آن است که با عنایت به آئین نامه اجرایی واحدهای آلاینده با جدیت در این عرصه وارد شوند.

حسینی ضمن اشاره به کارواش های آلاینده، خاطرنشان کرد: معضل آلودگی و منابع آبی کارواش ها موضوعی است که در منطقه ۱۶ همچنان بلاتکلیف و باز است بنابراین باید جزو اولویت های بررسی در منطقه قرار گیرد.

حسینی افزود: منطقه ۱۶ در حوزه فرهنگسازی در حوزه محیط زیست عملکرد مطلوبی داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران؛ مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تکیه بر این که ما به دنبال رفع معضلات محیط زیستی هستیم، اعلام نمود: ملاک ارزیابی مناطق، رفع آلودگی های محیط زیستی است و اگر به این مورد بعنوان نقطه قوت نگاه و از کارشناسان نواحی بعنوان ناظر نظارتی استفاده شود، نقطه قوت رفع موضوعات در حوزه عملیاتی می شود.

منبع:

برچسب ها:,

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.