حضور وزارت بهداشت در نمایشگاه بین المللی الکامپ با محوریت پرونده الکترونیک سلامت

به گزارش یسکافه رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اظهار داشت: انتظار می رود بتوانیم در نمایشگاه بین المللی الکامپ، گوشه ای از تلاش ها و دستاوردهای دولت الکترونیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به نمایش بگذاریم و امیدواریم که نتایج اجرای پروژه ها و بهره برداری از سامانه های اطلاعاتی، بتواند در جهت پیشبرد اهداف دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری اثربخش باشد.
به گزارش یسکافه به نقل از ایسنا، دکتر حمیدرضا صفی خانی درمورد حضور وزارت بهداشت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، اظهار نمود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امسال در نمایشگاه بین المللی (الکامپ) همانند سال های قبل حضوری پررنگ خواهد داشت.

وی ادامه داد: در جهت اجرای تکلیف قانونی بند الف ماده ۷۴ قانون برنامه ششم توسعه، امسال عملکرد وزارت بهداشت در حوزه دولت الکترونیک با محوریت پرونده الکترونیک سلامت ایرانی ها خواهد بود. همینطور سامانه های الکترونیکی گوناگونی از حوزه های مختلف وزارت بهداشت و سازمان های تابعه جهت نیل به اهداف دولت الکترونیک در این نمایشگاه عرضه خواهند شد و در این نمایشگاه فقط امکان اشاره به گوشه ای از آنها فراهم است.

رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: هدف اصلی حضور دستگاه های مختلف همچون وزارت بهداشت در این نمایشگاه، معرفی آخرین دستاوردها و آشنایی مراجعین از وضعیت پیشرفت دولت الکترونیکی و خدمات برخط الکترونیکی است.

بنابر اعلام وبدا، وی با اشاره به اینکه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با شعار “آینده بهتر با خدمات شهروند محور و دولت هوشمند” برگزار می شود، تصریح کرد: انتظار می رود در این نمایشگاه بتوانیم گوشه ای از تلاش ها و دستاوردهای دولت الکترونیک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به نمایش بگذاریم و امیدواریم که نتایج اجرای پروژه ها و بهره برداری از سامانه های اطلاعاتی، بتواند در جهت پیشبرد اهداف دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری اثربخش باشد. همچنین، از تمامی مدیران و کارشناسان مرتبط در این عرصه دعوت می شود تا ضمن بازدید از نمایشگاه، نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خویش را به این مرکز اعلام کنند.

گفتنی است، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) با حضور موثر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روز پنج شنبه ۲۷ تیر ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. همچنین، وزارت بهداشت در نمایشگاه امسال الکامپ، در سالن شماره ۴۱، ویژه دولت الکترونیک حضور خواهد داشت.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.